W jaki sposób działa platforma do tworzenia własnych aplikacji FileMaker?

Laura

FileMaker (ze strony https://goidea.pl/filemaker.php) to sprawdzona przez miliony użytkowników z całego świata platforma do tworzenia własnych aplikacji. Pozwala na tworzenie idealnie dopasowanych pod własne potrzeby rozwiązań, które pozwalają na wsparcie prowadzonej przez nas firmy. Świetnie sprawdza się do pracy w takich obszarach działalności przedsiębiorstwa jak zarządzanie umowami, projektami, zamówieniami oraz dokumentacją finansową i jakościową. Aplikacje tworzone na podstawie platformy FileMaker w zależności od urządzenia, na którym pracujemy, pozwalają na dopasowanie widoku aplikacji do przeglądania lub edycji danych. Platforma idealnie sprawdza się do pracy na wielu urządzaniach jak laptop, komórka, tablet bez jakiejkolwiek potrzeby tworzenia przy tym dodatkowych aplikacji. FileMaker ma wbudowane narzędzia, które pozwalają w łatwy sposób na tworzenie raportów oraz wydruków. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może zwiększyć użyteczność tworzonych najnowszych rozwiązań.

Jakie korzyści oferuje użytkownikowi platforma FileMaker?

Platforma FileMaker daje użytkownikowi ogrom korzyści

Platforma FileMaker daje użytkownikowi ogrom korzyści. Jedną z nich jest budowanie wygodnych aplikacji pod indywidualne potrzeby użytkownika. FileMaker umożliwia również tworzenie aplikacji, które spełnią określone wymagania dla prowadzonego przez nas biznesu. Dzięki platformie można łączyć ze sobą inne już istniejące systemy i wspierać bieżące działania naszych pracowników. FileMaker pracuje w zawrotnym tempie. W ten sposób przedsiębiorstwo może zaoszczędzić czas, a uwolnione w ten sposób zasoby pozwolą skupić się na budowaniu konkurencyjności firmy na rynku. Jedna z przewag nad innymi technologiami jest kreacja zorientowana w głównej mierze na użytkowniku. Zdecydowana większość firm na rynku nie posiada jasnego obrazu swoich własnych wymagań dotyczących budowanej aplikacji. Dlatego z pomocą przychodzi platforma FileMaker, która umożliwia rozpoczęcie wykonywanej pracy bez jasnej wizji o jej końcowym etapie. Zabezpieczone udostępnianie danych oraz mobilność platformy to jedna z korzyści płynących z posiadania FileMaker.

Do zarządzania informacją w firmie nie potrzeba budowy złożonego projektu analitycznego. Przedsiębiorstwo odczuwając problem w zakresie niespójności danych w swojej firmie, a także, jeśli szuka szybkiego rozwiązania palącego problemu, to FileMaker idealnie spełni jego oczekiwania. Zaprojektowanie środowiska oraz budowa integralnego systemu zewnętrznego przy pomocy platformy FileMaker jest banalnie proste.

Kto jest adresatem platformy FileMaker?

Głównymi odbiorcami platformy FileMaker są przedsiębiorstwa, które mają duży problem ze zbiorem danych, dużą ilością rejestrów oraz z lokalnymi plikami Excel, które tworzą skomplikowany zbiór danych w przedsiębiorstwie

Głównymi odbiorcami platformy FileMaker są przedsiębiorstwa, które mają duży problem ze zbiorem danych, dużą ilością rejestrów oraz z lokalnymi plikami Excel, które tworzą skomplikowany zbiór danych w przedsiębiorstwie. W większości przypadków pliki Excel, które są istotnym źródłem danych dla ważnych osób w firmie, są poza kontrolą. Przedsiębiorstwa nie są w stanie sprawdzić kto, korzysta regularnie z takich zbiorów danych oraz jak wygląda zarządzanie zmianą w momencie zmiany struktury danych źródłowych. W czasach pandemii COVID-19 platforma FileMaker umożliwia wygodny dostęp do danych przy pomocy urządzeń mobilnych.